Vstupenky na galavečer Zlatý kuchař 2017

Práce na prestižní anketě Zlatý kuchař 2017, kterou od roku 2012 vyhlašuje každoročně redakce časopisu Gastro&Hotel profi revue, jsou v plném proudu.

Tak jako v předešlých ročnících bude i letos 30členná porota z řad food kritiků a blogerů, novinářů hodnotících restaurace a píšících o gastronomii vybírat nejlepší kuchaře České republiky v pěti kategoriích:

  • Zlatý kuchař
  • Objev roku
  • Zlatý zahraniční kuchař
  • Hvězda gastronomie – síň slávy
  • Zlatý cukrář

Od loňského roku má možnost do výsledků ankety zasáhnout i gastronomická veřejnost, která si hlasováním volí nejoblíbenějšího kuchaře v rámci kategorie Volba veřejnosti

Krásnou sošku, „kuchařského Oskara“, tentokrát v novém kabátku, převezmou vítězové na slavnostním galavečeru 26. dubna 2018 v Royal Theatre v Praze. Slavnostním večerem nás provede herečka a milovnice dobrého jídla moderátorka Markéta Hrubešová.

Na slavnostním galavečeru se můžeme těšit nejenom na bohatý raut, vystoupení burlesky, ale i na setkání s kuchařskými celebritami V.I.P. hosty, odbornou porotou, osobnostmi z oblasti hotelnictví a gastronomie, zástupci médií a gastro businessu.

Vzhledem k častým žádost z předchozích ročníků na možnost zakoupení vstupenek vychází organizátoři vstříc těmto požadavkům, a kromě pozvaných hostů bude v distribuci i 50 vstupenek volně k prodeji.

Předprodej vstupenek začíná od 5.3. 2018 a můžete si je zakoupit prostřednictvím internetového portálu GoOut.cz nebo prostřednictvím formuláře uvedeného níže.

Připravujeme

Partneři

COOP