COOP se stal partnerem ankety Zlatý kuchař 2018

COOP se stal partnerem ankety Zlatý kuchař 2018

Bez silných partnerů by anketa Zlatý kuchař nemohla existovat. Jsme velmi rádi, že skupina Coop již druhým rokem podporuje anketu Zlatý kuchař a podílí se tak na ocenění těch nejlepších kuchařů v České republice. 

 

 

 

COOP

Svaz českých a moravských spotřebních družstev (Skupina COOP) sdružuje 47 spotřebních družstev, která provozují dohromady téměř 2.900 prodejen s celkovou prodejní plochou okolo 350.000 m2 a zaměstnávají necelých 13.500 lidí. V roce 2016 vykázala česká a moravská spotřební družstva obrat v hodnotě 27,25 mld. Kč. Počet členů spotřebních družstev je cca 130 000.

Členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP, která je tak největší sítí prodejen potravin v České republice. Centrální nákup zajišťují dvě nákupní centrály COOP Centrum družstvo Praha a COOP Morava Brno. Více než 400 prodejen potravin je začleněno do maloobchodních řetězců COOP TUTY, COOP TIP, COOP TERNO a COOP DISKONT. Kromě obchodní činnosti provozuje SČMSD také 9 středních odborných škol, manažerský institut, půjčovnu automobilů pod značkou Europcar, nebo vlastního mobilního virtuálního operátora COOP Mobil.

Více na http://www.skupina.coop/

Připravujeme

Partneři

COOP