Partneři ankety Zlatý kuchař 2017 (2. Část)

Partneři ankety Zlatý kuchař 2017 (2. Část)

Bez silných partnerů by anketa Zlatý kuchař nemohla existovat. Věříme, že tato spojení přinesou oboustranných úspěch a navázaná partnerství se budou v následujících letech dále rozvíjet.

Aviko

Od svého založení v roce 1962 se firma Aviko stala jednou ze čtyř největších společností na světě, které zpracovávají brambory. V roce 2002 se společnost Royal Cosun stala jediným vlastníkem společnosti Aviko. S padesátiprocentním podílem na trhu jsme globální vedoucí společností na trhu s chlazenými předsmaženými hranolkami. Této pozice jsme dosáhli spojením našich desetiletých zkušeností a důkladné znalosti výrobku s racionalizovanými logistickými procesy, a především se zaměřením na potřeby našich zákazníků.

  • Přes 50 let zkušeností, intezivního růstu a expanze na globální trhy.
  • Aviko zpracovává přes 1 700 000 tun brambor za rok.
  • Společnost Aviko je známá v 67 zemích světa

Více na www.aviko.cz

 CAFÉ RESERVA

Pražení kávy je skutečnou vědou a mistrovským uměním. Unikátní koncept prémiových kávových směsí CAFÉ RESERVA jsme pro vás vytvořili společně s ikonou italské kávy panem Gian Luigi Norou, mistrem mezi mistry. Prémiové kávové směsi certifikované Rainforest Alliance jsou pražené v Itálii pod dohledem pana Gian Luigi Nory, viceprezidenta italské kávové společnosti, ambasadora Caffe de Brasil a především uznávaného znalce a milovníka kávy. Výsledkem uměleckého procesu je jedinečná chuť a aroma kávy CAFÉ RESERVA. Aby chuť kávy CAFÉ RESERVA byla jedinečná, vybrali jsme pro naše směsi zrnka kávy vypěstované pouze na malých plantážích v rovníkové Africe, Indii nebo Střední a Jižní Americe. Všechny naše dodavatelské farmy jsou držitelem pečeti Rainforest Alliance Certified™.

Více na: http://www.cafereserva.cz/

KRONDORF A. S.

Jsme rodinná firma, která se zabývá manufakturní výrobou, ručním stáčením a prodejem minerální vody Krondorf. V podhůří Krušných hor se našla minerální voda, která svým složením působí v evropském měřítku jako zjevení.Plná a výrazná chuť vody Krondorf je dána unikátní mineralizací a přírodním sycením oxidem uhličitým, který není uměle přidáván, ale pochází přímo ze zdroje. Podporuje trávení a dělá z Krondorfu ideální vodu k jídlu, kterou nazýváme Si Digestiv – Zdroj vstřebatelného křemíku pro lidský organismus.

Voda Krondorf je svým složením primárně určena pro zážitkovou gastronomii.

Více na: www.krondorf.cz

Vandemoortele

Vandemoortele Česká republika, odštěpný závod je dceřinou společností belgického koncernu VANDEMOORTELE, který se zabývá výrobou a prodejem mraženého pečiva, margarínů, tuků, olejů a majonéz. Vandemoortele ČR působí na českém trhu již od roku 1996, přičemž na trhu s mraženým pečivem působí od roku 1998. Poskytujeme stejný servis jak v Česku, tak i na Slovensku, a to díky sesterské společnosti Vandemoortele Slovenská republika, s.r.o.

Naše spolehlivost a flexibilita zaručuje kvalitní sortiment ve správný čas. Naším společným cílem jsou především Vaši spokojení zákazníci …

Více na www.mojevandemoortele.cz

 

Připravujeme

Partneři

COOP