Vyhlášení výsledků Zlatý kuchař 2018 již za

Partneři ankety Zlatý kuchař 2017 (2. Část)

Partneři ankety Zlatý kuchař 2017 (2. Část)

Bez silných partnerů by anketa Zlatý kuchař nemohla existovat. Věříme, že tato spojení přinesou oboustranných úspěch a navázaná partnerství se budou v následujících letech dále rozvíjet.

Aviko

Od svého založení v roce 1962 se firma Aviko stala jednou ze čtyř největších společností na světě, které zpracovávají brambory. V roce 2002 se společnost Royal Cosun stala jediným vlastníkem společnosti Aviko. S padesátiprocentním podílem na trhu jsme globální vedoucí společností na trhu s chlazenými předsmaženými hranolkami. Této pozice jsme dosáhli spojením našich desetiletých zkušeností a důkladné znalosti výrobku s racionalizovanými logistickými procesy, a především se zaměřením na potřeby našich zákazníků.

  • Přes 50 let zkušeností, intezivního růstu a expanze na globální trhy.
  • Aviko zpracovává přes 1 700 000 tun brambor za rok.
  • Společnost Aviko je známá v 67 zemích světa

Více na www.aviko.cz

 CAFÉ RESERVA

Pražení kávy je skutečnou vědou a mistrovským uměním. Unikátní koncept prémiových kávových směsí CAFÉ RESERVA jsme pro vás vytvořili společně s ikonou italské kávy panem Gian Luigi Norou, mistrem mezi mistry. Prémiové kávové směsi certifikované Rainforest Alliance jsou pražené v Itálii pod dohledem pana Gian Luigi Nory, viceprezidenta italské kávové společnosti, ambasadora Caffe de Brasil a především uznávaného znalce a milovníka kávy. Výsledkem uměleckého procesu je jedinečná chuť a aroma kávy CAFÉ RESERVA. Aby chuť kávy CAFÉ RESERVA byla jedinečná, vybrali jsme pro naše směsi zrnka kávy vypěstované pouze na malých plantážích v rovníkové Africe, Indii nebo Střední a Jižní Americe. Všechny naše dodavatelské farmy jsou držitelem pečeti Rainforest Alliance Certified™.

Více na: http://www.cafereserva.cz/

KRONDORF A. S.

Jsme rodinná firma, která se zabývá manufakturní výrobou, ručním stáčením a prodejem minerální vody Krondorf. V podhůří Krušných hor se našla minerální voda, která svým složením působí v evropském měřítku jako zjevení.Plná a výrazná chuť vody Krondorf je dána unikátní mineralizací a přírodním sycením oxidem uhličitým, který není uměle přidáván, ale pochází přímo ze zdroje. Podporuje trávení a dělá z Krondorfu ideální vodu k jídlu, kterou nazýváme Si Digestiv – Zdroj vstřebatelného křemíku pro lidský organismus.

Voda Krondorf je svým složením primárně určena pro zážitkovou gastronomii.

Více na: www.krondorf.cz

Vandemoortele

Vandemoortele Česká republika, odštěpný závod je dceřinou společností belgického koncernu VANDEMOORTELE, který se zabývá výrobou a prodejem mraženého pečiva, margarínů, tuků, olejů a majonéz. Vandemoortele ČR působí na českém trhu již od roku 1996, přičemž na trhu s mraženým pečivem působí od roku 1998. Poskytujeme stejný servis jak v Česku, tak i na Slovensku, a to díky sesterské společnosti Vandemoortele Slovenská republika, s.r.o.

Naše spolehlivost a flexibilita zaručuje kvalitní sortiment ve správný čas. Naším společným cílem jsou především Vaši spokojení zákazníci …

Více na www.mojevandemoortele.cz

 

Připravujeme

Partneři

COOP