Prosperita Fresh Time je mediálním partnerem ankety

Prosperita Fresh Time je mediálním partnerem ankety

Žádná anketa se neobejde bez propagace a reklamy. Novinky ze zákulisí a celého dění okolo ankety se dovíte nejenom na našem webu, ale i od našich mediálních partnerů. Dalším mediálním partnerem letošního ročníku je Prosperita Fresh Time.

 

Prosperita Fresh Time

Portál freshtime.cz je samostatným internetovým médiem obdobně zaměřeným jako tištěné vydání Prosperity Fresh Time, jejíž obsah rozšiřuje každý den. Dává nahlédnout do příběhů úspěšných osobností businessu. Pro muže v nejlepších letech, s nejlepšími úmysly, nejlepšími nápady a nejlepšími výsledky. Přináší informace o pokrokových společnostech, zajímavých příležitostech a výzvách, výrobcích, službách, zdraví a sportu. To vše příjemnou inspirativní a čtivou formou. Na Freshtime.cz je dostupná plná verze tištěného vydání, včetně nejzajímavějších rozhovorů a článků, ke stažení zdarma.

 

Tištěné vydání přílohy Fresh Time

Prosperita Fresh Time, jejíž první číslo vyšlo v roce 2012, je nepravidelná příloha měsíčníku Prosperita. Oslovuje zejména podnikatele a manažery, kteří vědí, že zdravé sebevědomí je významný prvek jejich životního úspěchu, mají odvahu se prezentovat a považují vystupování v médiích za nedílnou součást dotváření vlastní image.

Připravujeme

Partneři

COOP