Na co se můžete těšit na slavnostním galavečeru?

Na co se můžete těšit na slavnostním galavečeru?

Přípravy na vyhlášení ankety Zlatý kuchař 2017 vrcholí. Jak to dopadlo se doví novináři na tiskové konferenci 26. dubna dopoledne, ale veřejnost, hodnotitelé, pozvaní hosté i veřejnost se to doví až na slavnostním večeru, který proběhne ten samý den v Royal Theatre v Praze na Vinohradech. Na co se tedy můžeme těšit kromě toho, že bude možné se osobně potkat s osobnostmi gastronomické scény a nejlepšími kuchaři, kterým bude předána soška „kuchařského Oskara“ z ateliéru Zdeňka Kunce ?

Co nás čeká?

Slavnostním večerem nás provede herečka a milovnice dobrého jídla moderátorka Markéta Hrubešová. Celý to bude o jídle, a tak je samozřejmé, že o raut se postarali ti nejlepší. Tentokrát je partnerem cateringová společnost Maximum Services. O dokonalé snoubení chuťových buněk s vizuálním zážitkem se postará Burlesque show ze stáje Deepside production.

Pokud se i vy chcete zúčastnit, zakupte si vstupenky na prostřednictvím internetového portálu GoOut.cz nebo na adrese http://zlatykuchar.cz/zlaty-kuchar-archiv/vstupenky-galavecer-zlaty-kuchar-2017/

Připravujeme

Partneři

COOP