Na co se můžete těšit na slavnostním galavečeru?

Přípravy na vyhlášení ankety Zlatý kuchař 2017 vrcholí. Jak to dopadlo se doví novináři na tiskové konferenci 26. dubna dopoledne, ale veřejnost, hodnotitelé, pozvaní hosté i veřejnost se to doví až na slavnostním večeru, který proběhne ten samý den v Royal Theatre v Praze na Vinohradech. Na co se tedy můžeme těšit kromě toho, že bude možné se osobně potkat s osobnostmi gastronomické scény a nejlepšími kuchaři, kterým bude předána soška „kuchařského Oskara“ z ateliéru Zdeňka Kunce ?

Co nás čeká?

Slavnostním večerem nás provede herečka a milovnice dobrého jídla moderátorka Markéta Hrubešová. Celý to bude o jídle, a tak je samozřejmé, že o raut se postarali ti nejlepší. Tentokrát je partnerem cateringová společnost Maximum Services. O dokonalé snoubení chuťových buněk s vizuálním zážitkem se postará Burlesque show ze stáje Deepside production.

Pokud se i vy chcete zúčastnit, zakupte si vstupenky na prostřednictvím internetového portálu GoOut.cz nebo na adrese http://zlatykuchar.cz/zlaty-kuchar-archiv/vstupenky-galavecer-zlaty-kuchar-2017/