VOLBA VEŘEJNOSTI spuštěna!

VOLBA VEŘEJNOSTI spuštěna!

I letos může široká veřejnost promluvit do hodnocení ankety Zlatý kuchař 2018 a to v kategorii Volba veřejnosti. Poslat hlas svému oblíbenému kuchaři a nominovat ho tak na vítěze kategorie Volba veřejnosti můžete od 15.4. na webových stránkách www.zlatykuchar.cz. Hlasy bude možné posílat do 15. 5. 2019.

Anketa Zlatý kuchař je výjimečnou anketou v tom, že kuchařské osobnosti v několika kategoriích volí porota – komise složená z gastronomických odborníků – jsou to novináři píšící o gastronomii, hodnotitelé restaurací a také foodblogeři. Nicméně se před několika lety ozvaly hlasy, které volaly po rozšíření ankety také mezi veřejnost.

Letos už čtvrtým rokem může široká veřejnost také zvolit svého oblíbeného kuchaře v kategorii – Volba veřejnosti. Loňské výsledky a hlavně počet došlých hlasů v této kategorii napovídá, že u kuchařů je tato kategorie prestižní a u laické veřejnosti, resp. restauračních hostů velmi oblíbená. Je to také jeden z mála způsobů, jak podpořit a propagovat svého oblíbeného kuchaře a dát vědět o jeho restauraci. Zároveň tak vzdát hold tvrdě pracujícím kuchařským týmům, kteří dlouhodobě usilují o pozvednutí úrovně české gastronomie.  Sdílejte s námi vaše zkušenosti a zapojte se do hledání nejoblíbenějšího kuchaře, který se stane novou Volbou veřejnosti.

Připravujeme

Partneři

COOP