Kompletní výsledky hodnocení Zlatého kuchaře 2023

Představujeme Vám kompletní výsledkovou listinu ankety Zlatý kuchař 2023.

Zlatý kuchař

1. Jan Knedla, Papilio, Vysoký Újezd (69)
2. Marek Fichtner, Červený Jelen, Praha (59)
3. Jan Punčochář, U Matěje, Praha (56)
4. Oldřich Sahajdák, La Degustation Bohême Bourgeoise, Praha (53)
5. Radek Kašpárek, Field, Praha (48)
6. Tomáš Levý, Vejmrda, Trutnov (44)
7. Tomáš Černý, Dejvická 34, Praha (43)
8. Martin Makovička, Vallmo, Praha (40)
9. Pavel Býček, The Eatery, Praha (35)
10. Petr Kunc, Salabka, Praha (34)
11. Michal Göth, Miura, Čeladná (32)
12. Marek Šáda, V Zátiší, Praha (29)
13. Martin Svatek, Mace Restaurant, Tábor (23)
14. Jiří Štift, Sia, Praha (22)
15. Pavel Sapík, U Sapíků, Praha-Východ, Klokočná (22)
16. Martin Císař, El Camino Tapas, Praha (21)
17. Ondřej Koráb, Grandrestaurant, Grandhotel Pupp, Karlovy Vary (20)
18. Petr Svoreň, Passage, Brno (19)
19. Pavel Drdel, Sůl a Řepa, Strakonice (19)
20. Lukáš Hlaváček, Terasa U Zlaté studně (18)
21. Přemek Forejt, Entrée, Olomouc (18)
22. David Šašek, Molo, Lipno (17)
23. Marek Raditch, Kampa Park, Praha (15)
24. Tomáš Reger, Element, Brno (14)
25. Karel Caldr, Restaurace CJ26, Praha (14)
26. Vladimír Vaníček, Mlýnec, Praha (12)
27. Jiří Švestka, Horizont café&restaurant, Hotel Horizont, Pec pod Sněžkou (11)
28. Vojtěch Petržela, Výčep, Praha (11)
29. David Rejhon, The Artisan, Praha (10)
30. Lukáš Nevyjel, Nota Bene, Praha (10)
31. Tomáš Mrvík, SOHO, Praha (10)
32. Marek Komínek, 420, Praha (10)
33. Jiří Hrachový, Výčep, Praha (10)
34. Martin Štangl, Eska, Praha (9)
35. Tomáš Lalík, Mercure, Ostrava (9)
36. Martin Jiskra, Zájezdní hostinec U Jiskrů, Kbelnice (9)
37. Patrik Bečvář, Hotel Královka, Jizerské hory (9)
38. Jiří Zajíček, Kohout na víně, Brno (8)
39. Miroslav Vykysalý, Tãst, Praha (8)
40. Josef Tydlačka, Spa Hotel Lanterna, Velké Karlovice (8)
41. Zdeněk Pohlreich, Divinis, Next Door by Imperial, Praha (8)
42. Štěpán Návrat, Pru58, Praha (8)
43. Roman Kintler, La Finestra in Cucina, Praha (8)
44. Jaroslav Honzajk, Steakgrill, Kralupy (8)
45. Jiří Šoura, Marie B, Praha (7)
46. Zdeněk Křížek, Sensa Bistro, Praha (7)
47. Ondřej Jíňa, Next Door by Imperial, Praha (7)
48. Petr Hajný, Zas a znova, Praha (7)
49. Jan Wiesner, Esprit, Hotel Holliday Inn, Praha (6)
50. Petr Soukup, Imrvére, Frýdlant nad Ostravicí (6)
51. Miroslav Grusz, MG Restaurace, Mladá Boleslav (6)
52. Víťa Bajčanová, Bíá kráva, Praha (6)
53. Dominik Unčovský, Makro akademie, Praha (5)
54. Barbora Šimůnková, Leaf, Praha (5)
55. Jan Kracík, Pot au Feu, Praha (5)
56. Petr Vlčák, Na Kopci, Praha (4)
57. Ondřej Kurák, Restaurace a penzion Na Gruntu, Hanzlov (4)
58. Karel Hynek, Noe, Praha (4)
59. Svatopluk Hemmer, Grand Cru, Praha (4)
60. Roman Dolejš, Chapelle, Písek (4)
61. Lukáš Čarný, Makro akademie, Praha (4)
62. Jana Jelič Bilíková, Ambiente, Praha (4)
63. David Viktorin, Restaurant Chateau Petit, Hlohovec u Břeclavi (3)
64. Otto Vašák, Essens, Hlohovec u Břeclavi (3)
65. Radek Pálka, Gastro poradenství, Praha (3)
66. Ondřej Kynčl, Bockem, Praha (3)
67. Jaroslav Vajgl, Těhotnej kuchař, Čelákovice (2)
68. Petr Topol, Marina Ristorante, Praha (2)
69. Lukáš Soukup, Brambory, Praha (2)
70. David Roztočil, Hotel Volarik, Mikulov (2)
71. Svatopluk Pazderka, Promenáda, Karlovy Vary (2)
72. Dan Kukačka, Vallmo, Praha (2)
73. Igor Chramec, Coda, Praha (2)
74. Václav Frič, Na Pekárně, Čakovičky (2)
75. Roman Rataj, La Gare, Praha (1)
76. Jan Pšenský, Hostinec Zlatý hvězda, Žďárek (1)
77. Karel Novák, U Chládků, Praha (1)
78. Jiří Kadlubiec, Golf, Ostravice (1)
79. Jan Bartoněk, Merlot, Praha (1)

Zlatý zahraniční kuchař

Nominováni byli: Khanh Ta, Christian Chu, Riccardo Lucque, Andy Tan, Christian Tieppo, Tomáš Kohút, Ioannis Asarlidis, Pavol Pavlík, Kevin Ngu, Richard Bielik, Alexia Falcone, Nenad Jovanovič

Vítěz: Matteo De Carli, Ristorante Casa De Cari, Praha

Objev roku

Nominováni byli: Lukáš Hlaváček, Marek Komínek, Lukáš Čížek, Eliška Hromková, David Roztočil, Tomáš Lalík, Tomáš Reger, Jiří Šoura, Martin Papež, Vojtěch Petržela, Tomáš Cibulka, Jakub Hirsch, Richard Bielik, Petr Žídek, Barbora Šimůnková, Kristýna Němčková

Vítěz: Dominik Unčovský, Makro akademie, Praha

Síň gastronomické slávy

Nominováni byli: Marek Hora, Václav Frič, Radek Kašpárek, Ondřej Jíňa, Přemek Forejt, Milan Pešek, Miroslav Grusz, Miroslav Kubec, Richard Fuchs, Roman Vaněk, Michal Göth, Vlastimil Reitmajer, Jitka Ulihrachová, Patrik Jaroš, Jiří Král, Dušan Jakubec, Pavel Býček, Jan Horký

Vítěz: Vladislav Stuparič

Zlatý cukrář

Nominováni byli: Iveta Fabešová, Vlad Ryasnyy, Jiří Stehlík, Lukáš Pohl, Františka Šádová, Josef Maršálek, Lukáš Skála, Šárka Divácká, Anna Marvanová, Vojta Vrtiška

Vítěz: Michal a Gabriela Hrubcovi, Votre Plaisir, Praha

Hvězda street foodu

Nominováni byli: Mirek Kalina, Ladislav Dvořák, Zdeněk Pohlreich, Filip Urban, Tomáš Oujezdský, Petr Pavlů, Jan Pícha, Martin Zavoďan, Lenka Ahmed, Jan Grosam, Daniel Válek

Vítěz: Radek Příhonský, TacoTruckMex

Volba veřejnosti

Vítěz: Jaroslav Viktora, Angusfarm Soběsuky, Nepomuk