Kohout NA VÍNĚ

Kraj: Jihomoravský kraj
Adresa: Malinovského nám. 652/2, 602 00 Brno
Styl kuchyně:
Šéfkuchař:
Web: https://www.kohout-na-vine.cz/
HLASOVAT
Zatím žádné hlasy.
Počkejte prosím...

Kohout NA VÍNĚ je restaurace a vinný bar působící v reprezentativních prostorách Domu umění. Jeho motorem je tým mladých lidí majících jasný cíl – spokojený host. Používanými nástroji jsou především úsměv, ochota a vstřícnost, stejně jako odborná znalost a profesionalita odlehčená rodinnou atmosférou a přátelským přístupem. Zápal personálu je opětován důvěrou stálých firemních i soukromých hostů, stejně jako opakovaně získané 1. místo v prestižní Gourmet Brno v letech 2022 a 2021 v kategorii Nejlepší restaurace.

Specialitou podniku je Kohout NA VÍNĚ, jehož konkrétní úprava je proměnná a vždy odráží aktuální nápady a um kuchařského týmu. Pro vyplnění celovečerního programu restaurace servíruje
degustační menu, které je průřezem celého á la carte s možností párování vín. Těch mají u Kohouta více než 200 druhů z celého světa, s primárním zaměřením na vína naturální (Morava, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Itálie). Díky technologii CORAVIN není problém nabídnout po skleničce jakékoliv dražší víno dle konkrétního přání hostů.